(6 : 0)
Baník Svatava "B"
05.10.2024 10:30
Kynšperk

Zápas s rezervou Svatavy skončil jednoznačnou výhrou 8-0. Zatímco v prvním poločase se bylo na co koukat, včetně neproměněné penalty, tak v tom druhém tempo hry opadlo. Přidali jsme další dvě branky, ale několik dalších šancí zůstalo neproměněných. Závěrem je potřeba říct, že výkon mužstva byl dobrý. Hostujícímu mužstvu jsme dovolili pouhé tři střely na branku za celý zápas. Dneska se  třikrát trefil Radek Panajotov dvě branky přidal nejlepší střelec soutěže Pavel Fürst (celkem 11), po jedné brance přidali Adam Cibulka, Matěj Müller a Miroslav Vágner.

Hned po několika vteřinách po zahájení utkání centroval Zdeněk Beran míč na Pavla Fürsta, který se zbavil bránícího hráče a střelou pod břevno otevřel skóre 1-0. V 7. minutě zatáhl míč po straně Adam Cibulka, obešel Tomáše Krause a přízemní střelou překonal Jana Bečku 2-0. V 10. minutě se dostal do úniku Adam Cibulka, ale sám před brankou trefil pouze tyč. Ve 12. minutě nahrával Pavel Fürst na volného Radka Panajotova, který nedal gólmanovi šanci 3-0. V 19. minutě se situace opakovala. Pavel Fürst naservíroval míč Radkovi Panajotovi a ten po zemi zvýšil již na 4-0. Ve 22. minutě poslal míč mezi rozestoupenou obranu Zdeněk Beran, kam si naběhl Radek Panajotov a svým třetím gólem z pohotové střely upravil na 5-0. Ve 25. minutě to byl právě Radek Panajotov, který vybídl k úniku Matěje Müllera přesnou přihrávkou. Ten nezaváhal a upravil stav utkání na 6-0. Ve 32. minutě mohl zvýšit skóre Matěj Müller z nařízené penalty, po faulu ve vápně. Jenže míč poslal nad branku. Stejný hráč mohl vstřelit branku ve 34. minutě. To obral o míč Dominika Kiseľa, pak šel sám na gólmana, ale trefil pouze tyčku a poté míč na brankové čáře zalehl gólman hostů.
Druhý poločas byl vlažnejší, tempo hry opadlo. Spousta nepřesných nahrávek nás připravilo o stálý tlak na soupeře. Bojovalo se většinou před brankou hostů, kde jsme se nedokázali střelecky prosadit. Až v 70. minutě, po rohovém kopu, který zahrával Radek Panajotov. Míč poslal přesně na hlavu Miroslava Vágnera a bylo to 7-0. Poslední branka padla v 90. minutě, taktéž po rohu. Míč propadl v Pavlovi Fürstovi, který jej na dvakrát propasíroval do branky 8-0.

Další utkání hrajeme v sobotu 12.10.2024 od 13.00 hodin na hřišti SK Oloví.