(1 : 2)
Slavoj Kynšperk
28.09.2024 16:30
Dolní Rychnov

Dnešní utkání na půdě posledního týmu tabulky, který nezískal zatím ani bod, se naše výhra nerodila tak lehce, jak bychom si představovali. I bez několika hráčů jsme roli favorita nakonec zvládli a po zásluze vyhráli 1-4
Na první branku se čekalo poměrně dlouho a to až do 26. minuty kdy nás poslal do vedení Radek Panajotov 0-1. Netrvalo dlouho a domácí zásluhou Marka Schilbacha ve 29. minutě srovnali 1-1. Důležitý moment přišel ve 45. minutě, kdy po faulu ve vápně bezpečně proměnil nařízenou penaltu  faulovaný Matěj Müller 1-2.
Na další branku se čekalo až do 60. minuty, i když nějaké ty šance jsme předtím měli. Právě po hodině hry vstřelil důležitou branku na 3-1 Radek Havel. Pojistku v podobě branky zajistil v 66. minutě Miroslav Vágner 1-4. Do konce zápasu již žádná branka nepadla a tak jsme si nakonec odvezli všechny body za výhru 1-4.

Další utkání hrajeme doma, v sobotu 5.10.2024 od 10.30 hodin. Naším soupeřem bude svatavské béčko.