9 : 1
TJ Lomnice "B"
21.09.2024 10:30
Kynšperk

Dnes jsme do utkání měli opět dobrý vstup a tím určili ráz dalšího dění na hřišti. Padlo celkem deset branek i když jich mohlo být více, tak konečný výsledek 9-1 je více než povzbudivý do dalších bojů. Dvě branky dnes vstřelil Miroslav Vágner, Martin Najman a Pavel Fürst, po jedné přidal Daniel Packert, Robert Kolov a Jakub Liška.
Hned v úvodní minutě mohl rozvlnit síť hostující branky Oliver Seidl, ale jeho střela skončila nad brankou. V 6. minutě zahrával přímý kop Daniel Packert. Míč skončil v brance i díky teči jednoho z obránců 1-0. V 9. minutě, po rohu Daniela Packerta míč trefil Miroslava Vágnera a za pomoci hlavy bránícího hráče se míč dostal do branky 2-0. Ve 12. minutě byl u míče Matěj Müller, který našel přesným pasem nabíhajícího Martina Najmana a ten nedal gólmanovi šanci 3-0. V 16. minutě přesně ze strany centroval Daniel Packert na hlavu Miroslava Vágnera a bylo to 4-0. Ve 23. minutě jsme ztratili míč a Martin Veselý toho dokázal využít, když byl sám před Jiřím Urbánkem a nezaváhal 4-1. Do konce poločasu už jsme neviděli žádnou šanci, která by zaváněla brankou. Hra se opticky vyrovnala.
Nástup do druhého dějství jsme měli opět dobrý. Ve 47. minutě se po špatném ofsajd systému dostal za obranu Pavel Fürst a přízemní střelou upravil na 5-1. O minutu později využil chyby hostů Radek Panajotov, ale míč poslal těsně vedle tyčky. V 56. minutě vybojoval míč Martin Najman a po zemi překonal bezmocného Patrika Furcha 6-1. V 57. minutě napálil míč do tyče Radek Panajotov, když mu nahrával Daniel Packert.  V 60. minutě mohl snížit Michal Ohibský, když se prosmýkl mezi naší obranou, ale míč poslal mimo tři tyče. V 68. minutě po přesné nahrávce  od agilního Daniela Packerta na Pavla Fürsta a jeho následné střele jsme vedli už 7-1. V 70. minutě vybojoval Václav Pastorek míč, poslal ho na volného Roberta Kolova a ten se nemýlil 8-1. V 72. minutě po pěkné kombinaci nahrával Adam Cibulka před branku, kde stál Jakub Liška, který měl jednoduchou pozici, ze které poslal míč do odkryté branky 9-1. V 81. minutě zahrozil z přímého kopu Václav Pastorek, ale míč poslal vedle branky. V 84. minutě střílel ze strany Filip Maňák, ale branku netrefil.

Další zápas hrajeme v neděli 29.9.2024 od 16.30 hodin na hřišti v Dolním Rychnově, kdy se utkáme s tamní rezervou.