(0 : 3)
Slavoj Kynšperk
14.09.2024 17:00
Loket

Do zápasu jsme měli výborný vstup a po tříbrankovém náskoku z první půle, jsme náskok postupně navyšovali až na konečných 0-7. Je to podruhé za sebou stejný výsledek a oba z venkovních zápasů.
Hned ve 3. minutě nás poslal do vedení Radek Panajotov 0-1. V 5. minutě si připsal vlastní branku Michal Ungermann 0-2. Ve 28. minutě nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop, který proměnil Matěj Müller 0-3.
Jako první se ve druhém poločase prosadil v 50. minutě Pavel Fürst 0-4. Následovala branka Davida Richtera z 54. minuty 0-5. V minutě 65. vstřelil branku Robert Kolov 0-6. Konečné skóre 0-7 stanovil v 86. minutě Miroslav Vágner.

Další utkání hraje doma, v sobotu 21.9.2024 od 10.30 hodin, kdy hostíme béčko Lomnice.