(2 : 4)
BU Nové Sedlo "B"
31.08.2024 10:30
Kynšperk

Hned od úvodních minut jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Střela Davida Richtera a poté hlavička Martina Hámora, po rohém kopu, nebo střela Matěje Müllera a přímý kop Daniela Packerta, ale branku nepřinesla. V 15. minutě, po ztrátě míče z ničeho nic udeřili hosté. Přesnou přihrávku zužitkoval ve vedoucí branku Matěj Marterer 0-1. Sotva se rozehrálo, tak jsme se natlačili před hostující branku. Tvdou střelu Jiří John vyrazil ramenem přímo na nohy Davida Richtera a ten parádní střelou vymetl pavučinu v jeho brance 1-1. Ve 21. minutě fauloval Karel Sommer pronikajícího protihráče a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten se štěstím proměnil David Dudi 1-2. Další minutu hrůzy jsme prožili ve 26. minutě. Po úniku ze strany a přesném pasu před branku jsme inkasovali potřetí, autorem branky byl opět David Dudi 1-3. Ve 29. minutě spálil tutovku Adam Cibulka, když si položil gólmana, kličkou se dostal před prázdnou branku, ale v poslední chvíli jeho střelu zblokoval vracející se obránce. Ve 32. minutě, po další individuální chybě prošel až k Vojtěchovi Liškovi Dušan Sliško a střelou mezi nohy zvýšil na hrozivých 1-4. Ve 36. minutě, po postupném útoku nahrával Daniel Packert volnému Pavlu Fürstovi, jehož tvrdá střela se otřela o břevno a skončila za brankou čárou 2-4. Ve 39. minutě mohl po rohovém kopu snížit Daniel Packert, ale hlavou jen o vlásek minul branku. Ještě ve 41. minutě střílel Matěj Müller, ale gólman jeho pokus vytáhl na rohový kop.
Hned v úvodu druhého poločasu pálil nad branku David Richter, aby v další minutě dostal přesnou nahrávku od Pavla Fürsta a poslal míč do branky 3-4. Tato branka nás nakopla. V 54. minutě zahrával přímý kop Daniel Packert, ale přímo do náruče gólmana hostů. V 57. minutě napálil míč ze šestnácky do tyče Roman Malý, aby za několik vteřin později ze stejného místa napálil míč pod břevno Johnovi branky 4-4. Jedinou střelu ve druhém poločasu na naši branku vyslal Dušan Sliško z přímého kopu. Ale Karel Sommer, který se do druhé půlky postavil do branky, míč chytil. V 68. minutě padla kuriózní branka. Když gólman hostů vykopával míč, tak jej zachytil stínující Pavel Fürst a poté ho pohodlně poslal do prázdné branky 5-4. V 70. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Leoš Vítek. Hosté již neměli sílu na jakýkoli odpor a pouze se v podstatě bránili. Střely Daniela Packerta, Romana Malého nebo Davida Richtera skončili mimo tři tyče nebo je chytil gólman. V 90. minutě se prosadil ještě Radek Panajotov, který dostal míč přesně na nohu a pohotovou střelou po zemi upravil na 6-4.

Další zápas hrajeme v sobotu, 7.9.2024 od 15.00 hodin hrajeme na hřišti Baníku Krásno.