(3 : 0)
Slavoj Kynšperk
25.08.2024 14:30
Kraková

Hodně špatný výkon našeho mužstva znamenal porážku 3-1 na hřišti v Krajkové. První pětiminutovka patřila nám, jenže jsme nic kloudného nevytvořili. Po chybě v obraně a následné ztrátě míče obešel Karla Sommera Vojtěch Zajíček a z úhlu poslal míč do branky 1-0. O pár sekund později jsme opět ztratili míč a přihrávkou mezi naše obránce šel sám na branku opět Vojtěch Zajíček a opět se nemýlil 2-0. Až v 9. minutě se dostal ke střele Radek Panajotov, ale branku neztrefil. V 19. minutě, po postupném útoku a několika nahrávek se dostal k míči Martin Faško, který poslal míč do odkrtyté branky 3-0. Ve 23. minutě hlavičkoval těsně vedle branky David Richter. Ve 25. minutě zahrával přímý kop Matěj Müller, ale gólman si s jeho pokusem poradil. Do konce poločasu si domácí vytvořili několik dobrých příležitostí, ale brankou to neskončilo. My jsme se v podstatě nedostali k pořádnému zakončení.
Hned v úvodu druhého poločasu jsme se dostávali víc na míč, ale chyběla přesnost a klid. V 51. minutě se pěkně z dobrých 25 metrů po zemi trefil k tyči Martin Najman 3-1. Bohužel se nám stále nic nedařilo a domácí mužstvo si náskok hlídalo. Několik šancí bylo k vidění, ale žádná vyložená šance. Až v 80. minutě trefil břevno z přímého kopu Radek Panajotov. Domácí jestě v poslední minutě zahodili tutovku, když míč skončil na levé tyči branky Katla Sommera.

Další zápas hrajeme doma, v sobotu 31.8.2024 od 10.30 hodin přivítáme béčko Nového Sedla.