(1 : 0)
Slavoj Kynšperk
15.06.2024 14:00
Lipová

Poslední zápas soutěže jsme odehráli v Lipové. Bohužel se nám, jako celé jaro, pořádně nedařilo a nakonec odešli poraženi 2-1. Přitom jsme rozhodně nebyli horším týmem. Dnešní výsledek, včetně ostatních, nás prakticky odsoudil k se sestupu do okresního přeboru.
Už v 1. minutě se dostal do šance Miroslav Vágner, jenže střela mu nesedla a gólman vyrazil míč na roh. Ve 3. minutě střílel Martin Najman z dálky, ale branku netrefil. V další minutě se dostal ke sstřele Adam Cibulka, ale sřílel mimo tři tyče. V 11. minutě se dostal za naši obranu Tomáš Balák, jehož střelu Karel Sommer vyrazil. Ve 14. minutě se dostal Adam Cibulka přes Pavla Uhlíka, ale s jeho střelou si Michal Dulovec poradil. V 18. minutě zahrával přímý kop Daniel Packert. Jenže gólman těsně před nabíhajícím Miroslavem Vágnerem míč vyrazil. Ve 21. minutě střílel jeden z domácích hráčů. Naštěstí druhý domácí hráč střelu ztečoval mino branku. Ve 24. minutě zakončil náš postupný útok střelou nad branku Radek Panajotov. O minutu později se štěstím gólman domácích vyrazil pokus z příméhop kopu právě Panajotovi. Ve 29. minutě vyrazil míč Karel Sommer z přímého kopu Nicolase Tůmy. Ve 34. minutě nás mohl poslat do vedení Robert Kolov. To po úniku Adama Cibulky a následné střele Kolova skončil míč na tyči domácí branky. Ve 38. minutě ztratil míč Martin Najman, čehož využil Daniel Čížek a přízemní střelou překonal Karla Sommera 1-0. Ve 41. minutě to byl opět Daniel Čížek, který měl dobrou pozici, ke vstřelení branky. Karel Sommer ho však vychytal.
V 53. minutě, po kombinaci domácích se dostal k zakončení znovu Daniel Čížek. Karel Sommer jeho pokus vyrazil na rohový kop. Po něm se mezi obranou prosadil Radek Vorasický, když hlavou upravil na 2-0. V 59. minutě hlavičkoval Zdeněk Krippner, ale přímo na gólmana. V 63. minutě byl faulován ve vápně Daniel Packert. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Radek Panajotov 2-1. V 67. minutě byl v šanci Pavel Slovák, ale Karel Sommer vytěsnil míč na roh. V 72. minutě střílel z dálky Radek Panajotov a následně Alex Minařík. Jeho střelu srazil jeden z bránících hráčů na břevno domácí branky. V 77. minutě vyrazil Kartel Sommer prudkou střelu ze strany Jakuba Raffa. V 78. minutě neodpískal hlavní rozhodčí jasný faul ve vápně na Petra Váňu a nechal pokračovat ve hře. V 81. minutě střílel nebezpečně Martin Najman, gólman vyrazil jeho střelu na rohový kop. V 88. minutě, nahrával Radek Panajotov Zdeňku Krippnerovi. Gólman za pomocí tyče míč zachytil do rukavic. V 90. minutě se dostal do šance ještě Miroslav Vágner, ale gólman ukryl míč v rukavicích. V nastavení se rozběhl do útoku i gólman Karel Sommer a  prošel až před branku, jenže nakonec z toho nic nebylo.

Touto cestou bych rád poděkoval všem fanouškům, kteří nám po celou dobu fandili a jezdili za námi na výjezdy. Poděkování patří i všem hráčům a vedení oddílu. Uvidíme se v příští sezóně a za pár dní uvidíme co bude následovat.